HAKKIMIZDA

Onay Makine San. Tic. A.Ş 1961 yılında kurulmuştur. İstanbul fabrikamızda ISO9002 belgeli EPS menşeili STROPİYER TESCİLLİ markamız altında iç ve dış cephe dekorasyon ürünleri üretimi yapılmaktadır. Firmamız 1995 'ten itibaren ekonominin gerekli ve ortak pazar rekabetine uyarak ihracata yönelmiştir. Türkiye'de ilk yerli alçısız kartonpiyerini üreten ekonomik, pratik, güvenli olması özelliği ile iç pazarın ihtiyacına cevap veren Onay Makina bugün Kuzey Afrika ülkerleri'de dahil olmak üzere birçok ülkeye tesislerinde üretilen STROPİYER ürünleri ihraç ederek ekonomimize katkıda bulunmaktadır.

 

MİSYON

Onay A.Ş. olarak, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, kaliteyi sadece ürettiğimiz ürünlerde değil, çalışanından tedarikçilerine, ürünlerimizin müşterilerimize ulaşıncaya kadar geçen her alanda, sürekli gelişerek müşterilerimizin beklentilerinin üzerindeki kaliteyi yakalamak, her zaman dürüstlüğün, kalitenin ve devamlılığın sembolü konumunda olmak.

 

VİZYON

Hedeflediğimiz misyona ulaşırken,değişen müşteri ihtiyaçlarına,en son teknolojiyi kullanarak en kısa sürede cevap vermek. Kalitemizi tüm dünyaya duyurmak için sürekli gelişim içerisinde olmak.

 
  
info@stropiyer.com