A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'pages_tur' of non-object

Filename: controllers/Corporate.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/u9401716/public_html/application/modules/frontend/controllers/Corporate.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/u9401716/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Stropiyer - Alçısız Kartonpiyer

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıllardır Çalışıyoruz ve Çalışmaya Devam Edeceğiz Sizin İçin

Stropiyer “Kaypor Stropor” tescilli markasıdır. Stropiyer firması, 1995 yılında strafordan üretilen ilk kartonpiyeri ülkemize kazandıran firma, 2019 yılı itibarı ile de Kaypor Stropor bünyesinde aynı kalite ve hizmet anlayışı ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye'de ilk alçısız kartonpiyer Stropiyer olarak adlandırılmakta ve tercih noktasında Stropiyer markalı ürünlerimiz yıllardır ön sıralarda yer almaktadır. Stropiyer ürünleri Türkiye’nin en modern ve en yüksek üretim kapasitesine sahip Kaypor Stropor tesislerinde üretilmektedir.

Tesislerimizde üretilen Stropiyer ürünleri hep aynı kalite ve standartta üretilir. Stropiyer markalı ürünlerimiz zehirli gaz içermez tamamen su buharı ile üretilir. İnsan sağlığına zararlı değildir. Stropiyer ürünleri her aşamada çevre dostudur, ozon tabakasına zarar vermez. Stropiyer tavan kaplamaları doğru uygulamanın yapıldığı mekanlarda %60 ısı yalıtımı sağlar. Tavan kaplamanın uygulandığı mekanlarda ısınan hava kaybı engellenir ve mevcut ısı mekanda hapsedilir. Böylece ısı tasarrufu sağlanır ve daha az maliyet ile mekanlar ısıtılır.

Stropiyer ürünleri kullandığı kaliteli hammadde ve kaliteli üretiminden dolayı rahatça boyanabilmekte ve kullanılan boyanın ömrünü uzatmaktadır. Montajı kolaydır, hafiftir, deprem konutlarının tercihidir. Ürünlerimiz karton korumalı koliler halindedir Bu uygulamacı ve tüketiciye taşımada büyük rahatlık sağlamaktadır Ürünün deformasyonunu engellemektedir.

Firmamız,2005 yılında Kayseri 1.OSB de bölgede bulunan ve ilk olarak beyaz eşya ürünlerinin koruma straforlarını üretmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Kısa bir zaman diliminden sonra İç Anadolu Bölgesi ve çevre bölgelerdeki beyaz eşya üreticilerinin başlıca tedarikçileri içerisine yükselen bir ivme ile girmeyi başarmış ve onaylı tedarikçi olarak hizmetini gün geçtikçe arttırmıştır.

Sadece beyaz eşya straforlarını üretmek ile yetinmeyen firmamız, ülkemizin ve sektörümüzün en önemli sorunu olan nakliye giderlerini minimize etmeyi hedefleyip,müşterilerimizin maliyetlerini düşürmeyi amaçlayarak Türkiye sınırları içerisinde 5 coğrafi bölgede 6 üretim tesisi kurmayı kendine hedef olarak seçmiş ve gerçekleştirmiştir.

Firmamız, Bölgesel yayılma hedefinin ilk adımını 2009 yılında Samsun Tekkeköy bölgesinde 2.üretim tesisini kurarak atmıştır. Samsun’da bulunan üretim tesisimiz, bölgede faaliyet gösteren Su ürünleri üreticileri,( Deniz Avcılık Balıkçılığı )Fide Üreticileri, İnşaat Grubu ( Dekoratif Ürünler ve Mantarlı Yerden Isıtma Panelleri )ve çeşitli sanayi kuruluşların önemli bir çözüm ortağı olarak önemli bir yere sahip olmuştur. Bölgedeki değerli müşterilerimize daha ekonomik ve sürdürülebilir kalitede ürünler sunmak amacıyla bu lokasyondaki üretim tesisimizi 2016 yılında modernize ederek Samsun Kavak OSB deki 20.000m2 acık 8000m2 kapalı alana sahip ve kendi mülküne ait üretim tesislerine taşınarak KAYPOR LTD. isimli alt şirketimiz olarak üretimine devam etmektedir.

Firmamız, hedeflerinin 2. adımını ise Marmara ve Ege bölgesinde faaliyet gösteren Su Ürünleri Yetiştiricileri, İnşaat Sektörü, Beyaz Eşya Üreticileri ve Fide Üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Bursa Mustafa Kemal Pasa OSB. Bölgesinde atmıştır. 7000m2 acık 3200m2 kapalı alanda faaliyetine başlayan üretim tesisimiz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 2016 yılında yine aynı OSB içerisinde 11.000m2 açık 8000m2 kapalı alana sahip kendi üretim tesislerine taşınmıştır.

Hedeflerine bir bir ulaşan firmamız Yeni üretim tesisini İstanbul ve çevre bölgelerdeki Su ürünleri Yetiştiricileri / Avcılık Deniz Balıkçılığı,çeşitli ev eşyası,el Aletleri (Beyaz Eşya )üreticilerine ve özel Ambalaj sektörüne hizmet edebilmek amacıyla 2014 yılında İstanbul Silivri de 5.000m2 Acık 3000m2 kapalı alanda üretim tesisini kurmuş diğer bölgelerdeki başarılı çalışmalarını bir üst Seviyeye taşımıstır.

Çevre bölgelerde bu yatırımları yaparken ilk üretim tesisi olan Kayseri fabrikasını 2015 yılında Modernize etmiş ve 20.000 m2 açık 11500 m2 kapalı alanda en son teknolojiye sahip üretim tesisine kavuşmuştur.

Türkiye’de ki yatırımlarını tek tek hayata geçiren firmamız, ihracata yönelmiş bu amaçla 2015 yılında Kayseri Serbest Bölgede 20.000 m2 acık 12000m2 kapalı alana sahip yeni bir üretim tesisi kurmuş böylece 5 bölge 5 üretim tesisi amacı ile yola çıkan firmamız 4 bölge 5 tesise ulaşarak hedeflerine bir yenisini ekleyerek Akdeniz bölgesine yönelik Aydın ili Umurlu Org.San. Bölgesinde 6. Üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

2005 yılında başlayan serüvenimiz sonucunda 2019 yılı itibarı ile , Toplamda 96.000 m2 açık 55.000 m2 kapalı alana sahip üretim Tesislerini aktif olarak işletmektedir. Bu üretim tesislerimizde 12.000 ton/yıl kapasiteye ulaşan üretim tesislerimiz ve çözüm ortağı olduğumuz firmalarımız ile kaliteyi ve ekonomiyi bir arada sunmaya devam etmektedir.

Distribütör

Değerlerimiz

Birlikte Üretmenin Gücüne İnanırız , Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz

dünyanın farklı coğrafyalarına yayılmış 155 ülkede, yüz milyonlarca insanın hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.
Müşteri Stratejisi ve Analizi

Müşteri Stratejisi ve Analizi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Ticari Büyüme ve Analiz

Ticari Büyüme ve Analiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Bilgi Teknolojisi Kullanımı

Bilgi Teknolojisi Kullanımı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Performans İyileştirme

Performans İyileştirme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Referanslarımız

Herhangi bir Endüstriyel Çözüme İhtiyacınız Varsa ... Sizin İçin Varız

İletişim