Sıkça Sorulan Sorular

Tavan Kaplamalar Gerçekten Isı Yalıtımı Yapıyor Mu?

Evet, tavan kaplama plakaları ısı yalıtımı yapmaktadır. Bunu uygulama yapıp, tekrar ürün satın almak isteyen müşterilerimizden memnuniyet cevabıyla birlikte alıyoruz. Ham maddesi dış cephe mantolama uygulamasında kullanılan eps malzemesi ile aynıdır. Ayrıca ısı geçirgenliği yok denecek kadar az olduğu için ısı yalıtımı yapmaktadır.

Stropiyer Nerelerde Kullanılır?

Stropiyerler uygulanması kolay olduğu için pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Köşe profilleri, gizli ışık profilleri, nişler, kemerler, sütunlar, perdelikler, göbekler, aplikler, kubbeler ve aynalıklar gibi alanlarda karşımıza çıkar.

Stropiyerin Özellikleri Nelerdir?

Ekonomiktir. Bozulmaz, esneme yapmaz. Çevre dostudur. Isı ve ses yalıtımı iyidir. Uygulanması kolaydır. Hafiftir. Kolay şekil verilebilir.

Stropiyer Nedir?

Stropiyer kartonpiyer görünümüne benzeyen ancak alçı içermeyen, neme karşı dayanıklı, sıcağı ve soğuğu geçirmeyen bir iç ve dış mekân dekorasyon malzemesidir. Ekspande polistiren (EPS) hammaddesinden üretilir. Gözenekli yapısı sayesinde hava dolaşımına yardımcı olur. Üstün bir ısı yalıtım malzemesidir.





Herhangi bir Endüstriyel Çözüme İhtiyacınız Varsa ... Sizin İçin Varız

İletişim